Prefabrik Bağ Evleri

Yazı Tarihi: 2012-01-13 / Kategorisi: Ahşap evler, Bungalov, Prefabrik / 3 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 37.176

Prefabrik yapılar çeşitli konularda kullanılmaktadır. Prefabrik ofis, şantiye binası , askeri lojman, yemekhane ve buna benzer değişik işler için bu yapılar oldukça sık tercih edilmektedir. Prefabrik evlerin kullanım alanlarının en büyük bölümünü ise bağ evleri oluşturmaktadır. Bahçe ve bağ evi olarak kullanımı hem kolay hem de ekonomik olan prefabrik evler sizlere hızlı ve etkili çözüm vaad etmekteler.

Bağ evleri genellikle tek katlı olarak tercih edilir. 2+1 50 m2 bir bağ evi çok tercih edilen yapılardandır. Böyle bir bağevine 15.000 TL ile 30.000 TL arasında sahip olmanız mümkün. Tabi ki aslında daha uygun bir maliyette çıkartılabilir. Bunun için prefabrik yapıdan vazgeçip yaşam konteynerlarını araştırmanızı öneririz. Hatta iki adet konteynerın birleştirilmesinden oluşturulan konteyner prefabrik evleri de sizlere güzel bir alternatif oluşturabilir.

Farklı bir alternatif ise bungalov evleri olabilir. Zemin betonu masrafından kurtulmak isterseniz eğer bungalov ev tercihi tam size göre demektir. Kazıklar üstüne oturtulabilen bungalov evleri 20 , 30 m2 ye kadar büyüklüklerde olmakta ve 2 kişinin rahatlıkça konaklayacağı çözümler üretebilmektedir. Hem de cebinizi fazlaca yakmayan dış yüzüde doğa dostu ahşap olan bu yapılar estetik olarak sizi çok ferahlatacaktır.

Bağ evi fiyatları konusunda sizlere bu bilgileri paylaştıktan sonra bağ evi modelleri konusunda da bir kaç örnek gösterelim istedik. Aşağıdan bazı bağ evi modellerini inceleyebilirsiniz. Bağ evlerini bizdeki projelerden seçebileceğiniz gibi kendi projelerinizi de hayata geçirebilirsiniz.

Örnek Bağ evleri ;