Prefabrik Evler İzmir Kemalpaşa

Yazı Tarihi: 2011-05-23 / Kategorisi: Prefabrik / 0 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 32.712

Prefabrik evler firmamız İzmir Kemalpaşa da üretimlerine devam ediyor. Size en iyi hizmeti verebilmek için haftasonları ve resmi tatiller dahil hergün çalışmaktayız.

Prefabrik evler maliyetleri ve hızlı inşaat süreleri nedeniyle uygun bulunmaktadır. Geleneksel inşaata göre daha sağlıklı , ucuz ve çevreye duyarlıdır.Prefabrik birimler genellikle kapalı ve teknolojik bir tesiste üretimi yapılır, bu nedenle hava ve iklim şartları şartları inşa edilen yapı ve birimleri için zaruri bir faktör değildir. Malzeme bol miktarda her zaman mevcut ve kaynak çeşitliliği açısından oldukca zengindir.Malzeme çevreye saygıllı geri dönüşüm olanağını sağlayan çoğunlukla da organik temelli maddelerden oluşur.

Prefabrik sistem Hasarlı yapı malzemesi kullanılmasının öne geçer.Malzemelerin devamlı ve çokca kullanılması üretic ive tedarikçilerden Uygun fiyatlandırma olanağını sağlar. Büyük ölçekekli üreticilerin egerekli malzemelerde indirim için tedarikçilerle pazarlık imkanı doğar.Buda tüketiciye fiyat indirimi olarak yansır.Kolay nakliye yeteneği uzak yerlerde hizmet verme amacına hizmet eder. Yazlık site, villa , hastane, okul, ofis , ev, sağlık ocağı inşa edilebilir. Modüler evler büyük şehirlerde inşa edilebilir ve bölgesel ve tabii afet alanlarında da en sağlıklı çözüm kaynağıdır.

Evlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen formu doldurunuz.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-mail

Şehir

Mesajınız