İki Katlı Hazır Evler

Yazı Tarihi: 2012-11-13 / Kategorisi: Çelik Konstrüksiyon, Prefabrik / 0 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 31.896

Firmamız iki katlı hazır ev üretiminde emin adımlarla sektörde hızla büyümektedir. Firmamızın üretimin yaptığı iki katlı hazır evleri şehirde, yazlık bölgelerde, bağınızda kısacası istediğiniz yere konumlandırarak keyifli bir yaşam sürebilirsiniz. Çelik ürünler kullanılarak yapılan iki katlı hazır evlerin deprem bölgesinde bulunan ülkemizde yaygın olarak kullanıma başlanması dikkatlerden kaçmamaktadır.

Kaynak kullanılmadan üretilen iki katlı hazır evlerimiz tamamen vidalı sistem ile üretilmektedir. Kullanılan çelik malzemenin kalitesinin yüksek olması size ve ailenize verdiğimiz önemi göstermektedir. İki katlı hazır evi betonarme eve göre daha ekonomik fiyatlara mal edebilir ve daha kısa sürede kurdurabilirsiniz. Kurulumu arsanızda yapılan evin malzemelerinin üretimi fabrikamızda gerçekleşmektedir. Fabrikamızda üretim safhasına geçmeden önce tüm mühendislik çalışmaları titizlik ile yapılıp daha sonra son teknolojiye sahip üretim ekipmanlarımız ile uzman kadromuz eşliğinde üretime başlanmaktadır.

Üretimi tamamlanan ürünler montaj yerine sevk edilerek aynı titizlikle mümkün oldukça kısa sürede evinizin tamamlanması oturmaya hazır hale getirilmesi mümkündür. İki katlı hazır evler konusunda detaylı teknik bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-mail

Şehir

Mesajınız

best buy software installer
zp8497586rq