Prefabrik Yazlık

Yazı Tarihi: 2012-10-15 / Kategorisi: Prefabrik / 0 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 16.136

Firmamız talepleriniz doğrultusunda prefabrik yazlık üretimi yapmaktadır. Prefabrik yazlık modellerimiz birden çok alternatife sahiptir. Proje geliştirme ekiplerimiz tarafından hazırlanan planlarımız sizin istekleriniz doğrultusunda da geliştirilebilir. Prefabrik yazlıklar ekonomik olması açısından da tercih edilmektedir. Estetik açıdan baktığınız zaman göze hitap eden bir yapıya sahiptirler. Depreme karşıda kendinizi rahat hissedebileceğiniz prefabrik yazlıklar tek katlı veya iki katlı olarak üretilmektedir. Prefabrik yazlıkların montajı ekiplerimiz tarafından daha önceden fabrikamızda gerçekleştirilen üretimlerden sonra yerinde montajı yapılmaktadır. Prefabrik yazlıkların ekonomik açıdan sizi zorlamaması yazlık hayalinizi artık gerçeğe dönüştürme fırsatı sunmaktadır.

İzmir’de üretimlerini sürdüren firmamız tesislerinin yazlık beldelere yakın olması sebebiyle artı bir avantaja sahiptir. Özellikle Çeşme’de birden fazla referansı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra diğer tatil yöreleri bodrum, milas, marmaris ve  ayvalık ‘ta prefabrik yazlık montajı gerçekleştirdik.

Bizlere İletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi iletişim formumuzu doldurarakta müşteri temsilcimizin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

best paper writing service essay
zp8497586rq