İzmir Prefabrik Konteyner

Yazı Tarihi: 2011-05-23 / Kategorisi: Konteyner, Prefabrik / 0 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 19.344

Prefabrik konteyner konusunda İzmir ve ilçeleri ; Bornova, Kemalpaşa, Seferihisar, Çeşme, Dikili, Foça, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen,Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karaburun, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ,  Buca, Narlıbahçe, Ödemiş, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla da çalışmalarımız devam ediyor.

Kemalpaşa ‘daki fabrikamızda konteyner prefabrik evleri ve çok amaçlı modüler ofis ve yaşam konteyner üniteleri her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Konteyner evlerimiz kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlevsel ve çok amaçlı konteynerlar deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş, tuvalet, (WC-Duş) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Ünitelerin birkaç tanesinin bir araya getirilerek konteyner birleşimli çokkatlı prefabrik kanteyner ev yapılması mümkündür. Üretimini yaptığımız diğer konteynerlar demonte ve sandivic panel olarak üretimini gerçekleştiriyoruz.
Prefabrik, konteyner ve kabin sistemlerinde sektöre hızlı bir giriş yaparak adından söz ettiren ve kısa sürede güvenilir bir marka haline gelen firmamız üretimleri ile ilgili detayları  ve fiyat bilgilerine iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-mail

Şehir

Mesajınız