Balıkesir Prefabrik Ev Fiyatları

Yazı Tarihi: 2011-05-03 / Kategorisi: Ahşap evler, Çelik Konstrüksiyon, Prefabrik / 0 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 12.599

Balıkesir prefabrik ev konusunda batıda bulunmanın avantajlarını değerlendiren illerin başında gelmekte. Hava koşulları ve firmalara yakınlığı sebebiyle prefabrik evler konusunda cazibe merkezlerinden sayılan bir ilimiz.

Prefabrik konusunda uzman mimar ve mühendislerle bilgisayar kontrollü, kaynaklı ve kaynaksız teknoloji ile üretilen prefabrik evler, ekonomik olmasının yanı sıra yüksek kaliteli bir ürün seçeneği sunmaktadır. Prefabrike yapılar, fark oluşturan modern tesislerindeki üretim hızı ile, nakliye ve montaj kolaylığı sağlayarak teslim sürelerini önemli ölçüde kısaltmaktadır. Prefabrik yapılar, tek katlı, çok katlı (max.3) ve farklı mimari tasarım seçenekleri ile her türlü iklim şartına göre barınma ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmaktadır. Ön üretimli hafif prefabrike yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması ile yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır. Yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte olması, prefabrike yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Sizlerde Balıkesir veya civarında bir prefabrik eve ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-mail

Şehir

Mesajınız

do my paper for me

765qwerty765