Prefabrik Ev Afyon

Yazı Tarihi: 2011-05-06 / Kategorisi: Prefabrik / 0 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 9.741

adobe creative suitesp>Prefabrik evler gün geçtikçe egede yaygınlaşmakta. Afyon soğuğuna dayanabilen bu yapılar maliyet açısından da betonarme yapılara göre daha cazip gelmekte.

Üretimini yaptığımız prefabrik ev, ofis konteyner, modüler karmod kabin, mobil tuvalet duş üniteleri ve çelik yapı diye nitelendirdiğimiz baraka ve hangarların bir çok avantajlarının olmasıyla beraber, prefabrik modüler yapılar, hızlı ve seri üretildiği için ihtiyaç sahiplerinin memnuniyetlerini gidermektir.

Ülkemizde ve dünyamızda ofis yaşam konteyner çelik mono blok yapı olarak yalnızca şantiye binaları veya deprem sonrası acil barınma gereksinimleri hariç  ofis konteyner insanların ihtiyaçlarını  ve yaşamlarını karşılamak amacıyla çoğunlukla dış yüzeyi çelik metal  bükme sacdan oluşturulan izolasyonlu çelik yapı elementleri ile yapılan ve genellikle tek katlı veya çok katlı olan yaşam konteyneri akla gelmektedir.

Firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla sürekli çalışmakta ve kendini yenilemektedir. Afyon ve çevre illerde iseniz bizlere ulaşarak sizler için prefabrik ev çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-mail

Şehir

Mesajınız

765qwerty765