Prefabrik Villa İzmir

Yazı Tarihi: 2011-05-12 / Kategorisi: Çelik Konstrüksiyon, Prefabrik / 0 Yorum / Yorum Ekleyin / Okunma Sayfası: 19.253
prefabrik villa izmir 300x204 Prefabrik Villa İzmir

Prefabrik Villa

Gün geçtikçe İzmir ve çevre illerde prefabrik yapı sektörüne olan ilgi artmaya başladığını görüyoruz. İnşaat alanında en çok rağbet edilen konumlardan biri haline gelen prefabrik yapı sektörü inşaat tarihinin en parlak dönemlerini yaşıyor. Özellikle yapım süresi çok uzun olan ve yapım maliyeti çok yüksek olan villa inşaatlarında artık prefabrik villa yapımları tercih ediliyor. Çünkü önceki yıllarda yapılan villa inşaatlarına nazaran hem daha kısa sürede yapılıyor hem de daha az maliyetle ortaya harika bir villa modeli çıkıyor.

Prefabrik yapı sektöründe prefabrik villa yapımının tercih edilmesindeki diğer bir sebep ise başta deprem olmak üzere bizlerin en büyük endişesi olan doğal afetlere karşı son derece dayanıklı inşa edilmiş olmasıdır.

Çelik iskeletler üzerine inşa edilen prefabrik villalar, betonarme yapılara kıyasla daha kısa sürede teslim ediliyor, betonarme yapılara nazaran daha düşük maliyetle yapılıyor, üstelik de birçok betonarmeye kıyasla doğal afetlere karşı çok daha dayanıklı olması sebebiyle artık tüm ev sahibi olmak isteyenlerin, tüm villa sahibi olmak isteyenlerin ilk aklına gelen seçeneklerden biri oldu.

Prefabrik villa izmir veya ev yaptıracağınız zaman ilk dikkat etmeniz gereken evinizi yâda villanızı yaptıracağınız şirketi seçerken çok iyi bir araştırma yapmanız gerektiğidir. Prefabrik yapı inşaatlarında hizmet veren inşaat şirketlerinin önceki yaptığı prefabrik villa, prefabrik ev, prefabrik ofis gibi her tür prefabrik inşaatlarının örneklerini görmelisiniz ve imkânınız varsa gidip yerinde gezmelisiniz. Prefabrik villanızı veya prefabrik evinizi ne zaman teslim edeceği, sizin ödemeniz gereken maliyeti diğer prefabrik villa ya da evler yapan şirketlerle karşılaştırın. Zamanında prefabrik villanızı teslim edecek, güvenilir, işinin ehli, piyasada sağlam bir yer edinmiş uzun yıllardır inşaat sektöründe hizmet veren bir prefabrik yapı inşaat şirketi ile anlaşmaya özen gösterin.

Prefabrik villa ve prefabrik ev fiyatları için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

DETAYLAR VE FİYATLAR İÇİN İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-mail

Şehir

Mesajınız